10 лютого слухачі підготовчих курсів мали змогу познайомитися із спеціальностями факультету економіки та підприємництва. Присутніх зацікавила нова освітня програма «Міжнародна економіка» та освітні програми, які представили провідні викладачі факультету.

Більшість учасників зустрічі виявили бажання прийняти участь в обласному конкурсі наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасного підприємництва», що відбудеться 18 квітня 2018 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Сподіваємося, що зустрічі дадуть можливість випускникам правильно вибрати професію.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry