7-8 лютого 2018 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва вп’яте відбулась одна з топових освітніх подій регіону– профорієнтаційна акція «Ярмарок вишів».

Цей захід реалізується в межах комплексної програми для учнівської молоді «Обираємо професію крок за кроком» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Цього року до дводенного неформального профорієнтаційного діалогу в режимі non-stop долучились рекордні для Ярмарку 27 вищих навчальних закладів та близько 1,5 тисячі майбутніх абітурієнтів.

Серед додаткових бонусів цьогорічного Ярмарку для абітурієнтів стала можливість пройти електронне тестування щодо вибору майбутньої професії.

Представники кафедр і Центру доуніверситетської освіти і кар’єри презентували профорієнтаційну, освітню та наукову діяльність нашого Університету для учнівської молоді 10-11 класів. ХНУМГ імені О.М. Бекетова на «Ярмарку вишів» представляли: Кухтін К.В., спеціаліст Центру доуніверситетської освіти і кар'єри , асистент кафедри ЕПБА та РР; Педченко Г.О. професор кафедри світлотехніки і джерел світла; Радзінська Ю.Б., асистент кафедри ГІС; Герасименко В.А., асистент кафедри електричного транспорту; Карюк А.О., асистент кафедри електроосвітлення міст; Дегтяр О.А., доцент кафедри менеджменту та адміністрування; Краївська І.А., старший викладач кафедри фінансово- економічної безпеки, обліку і аудиту; Можайкіна Н.В., доцент кафедри економічної теорії та студенти Університету.

Абітурієнти дізналися про традиції та діяльність Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, отримали інформацію щодо напрямів, спеціальностей і спеціалізацій, про студентський клуб, спортивний комплекс, міжнародну та наукову діяльність університету. Присутніх зацікавили продемонстровані випускні роботи магістрів кафедри світлотехніки та джерел світла.

До слова, багатьох відвідувачів суспільний резонанс акції та її унікальні можливості спонукали приїхати до Харкова здалеку. Вперше «Ярмарок вишів», відвідали учні не тільки міста Харкова та Харківської області, а й учні сусідніх Донецької та Луганської областей. За два дні ярмарок відвідали понад 1500 учнів. Сподіваємося, що консультації та спілкування з провідними викладачами ХНУМГ імені О.М. Бекетова допоможуть учнівській молоді в свідомому виборі професії.

Банер виборів

BOS банер