18 та 9 лютого 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Шлях до професійного успіху» за підтримки Харківського обласного центру зайнятості, який організовано з метою інформування про освітні можливості вишів та умов вступу до вищих навчальних закладів у 2018 році.

Представники нашого Університету відвідали Вовчанський та Лозівський райони, де зустрілися з учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, майбутніми абітурієнтами.

У рамках акції було проведено презентацію освітньої, наукової та міжнародної діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. В даному заході університет презентували Кухтін К.В., спеціаліст Центру доуніверситетської освіти і кар'єри , асистент кафедри ЕПБА та РР та Радзінська Ю.Б., асистент кафедри ГІС.

З великим зацікавленням учнівська молодь дізналася про перелік актуальних напрямів і спеціальностей, студентське життя на факультетах, освітні програми, міжнародні проекти з обміну студентами та навчання за кордоном. Важливо зазначити, що матеріально-технічна база університету, сучасні лабораторії, програмне забезпечення сприяють розкриттю професійного і наукового потенціалу молоді. Для формування особистості важливими також є умови для проведення дозвілля: студентське самоврядування, студентський клуб, спортивний комплекс.

Учнів зацікавила інформація щодо можливостей особистісного та професійного розвитку на базі Університету у школах розвитку за напрямами підготовки та школі для лідерів учнівського самоврядування «Мер міста» та можливість провести весняні канікули з ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Зацікавила можливість підняти свій рівень знань на підготовчих курсах, де здійснюється підготовка до ЗНО.

Вибір Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – це вибір сучасної, професійної освіти, можливість жити справжнім, яскравим студентським життям, розвивати свої творчі здібності і отримати актуальну професію.

Банер виборів

BOS банер