Центр доуніверситетської освіти і кар’єри продовжує активну роботу, спрямовану на популяризацію сучасних спеціальностей, які в майбутньому дозволять отримати омріяну професію.

9 лютого представники факультетів та структур Університету здійснили черговий виїзд у райони області. Цього разу метою відвідування були навчальні заклади Чугуївського району.

Було проведено зустрічі у Чкаловській територіальній об’єднаній громаді на запрошення керівників. Перша зустріч відбулась у школі с. Коробочкіно де зібралося більше як 50 випускників з сусідніх населених пунктів.

Далі наших викладачів чекали у НВК № 8 міста Чугуєва школярі самого міста та Чугуївського району. Більш як 200 абітурієнтів мали змогу познайомитися з спеціальностями нашого Університету та коледжів, задати питання про особливості вступу у 2018 році. Цікавили присутніх питання по співпраці з науковцями по написанню робіт у Малій Академії наук. Учнівська молодь була дуже активною, з цікавістю відвідала пересувний консультаційний пункт ХНУМГ імені О.М. Бекетова, де мала змогу отримати відповіді на всі запитання та ознайомитись з інформаційно-довідковими матеріалами.

Представляли ВУЗ Цибульник О.В.-викладач Житлово-комунального коледжу; Давиденко В. Ю., викладач електромеханічного коледжу; Угоднікова О.І., к.е.н, ст. викладач кафедри туризму та готельного господарства; Білогурова Г. В., к.т.н., доцент кафедри прикладної математики і інформаційних технологій; Котелевець С. В., асистент кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки; Гапонова Л. В., доцент кафедри будівельних конструкцій; Зубенко Денис Юрійович, к.т.н., доцент кафедри електричного транспорту; Шевченко Т.О., к.т.н., доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод; Соболєва Г. Г., к.е.н, доцент кафедри економіки ; Кухтін К. В.- асистент кафедри економіки підприємств, бізнес – адміністрування та регіонального розвитку підприємств, бізнес – адміністрування та регіонального розвитку; Малиніна Т. В., директор Центру доуніверситетської освіти і кар‘єри; Яцюк М. В.- заступник Центру заочного навчання, к.і.н., доцент кафедри історії і культурології.

Студенти нашого навчального закладу презентували роботу Студентського клубу, виступили з номерами художньої самодіяльності.

Викладачі та студенти мали також змогу розширити свій світогляд, відвідавши місцевий художньо- меморіальний музей І.Ю. Репіна.

Попереду ще безліч цікавих і захоплюючих заходів та подій, які допоможуть учнівській молоді визначитися з вибором їх професійного шляху.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 228 гостей та користувачі відсутні