12 лютого 2018 року з презентацією нашого Університету креативна команда з представників факультетів провела зустріч з учнями 10-11 класів Краснокутського району.

Майже 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів отримали інформацію про підготовчі курси з предметів ЗНО, проведення для вступників олімпіад з математики,біології, географії, фізики ,що дає можливість отримати до 20 додаткових балів з предмету, про науково-методичний супровід та використання унікальної навчально-лабораторної бази Університету при написанні робіт Малої Академії Наук , також про можливість в рамках проекту «Весняні канікули з ХНУМГ імені О.М.Бекетова" відвідати заняття у Школах розвитку: «Юний еколог», IT-Start , «Молодий економіст», «Юний економіст-дослідник», «Бізнес-розвідник», «Школа юного архітектора», « Школа юного готельєра» , «Юного будівельника», «Майстерня управлінця».

Про умови вступної кампані, форми навчання,особливості спеціальностей, можливості міжнародного стажування і проходження практики за кордоном,отримання допомоги при реєстрації електронних заяв в Консультаційному пункті ,умови навчання, використання цифрового репозиторію наукової бібліотеки університету, можливостей творчого і фізичного розвитку під час занять Спортивному комплексі та в колективах Студентського клубу.

Особливо приємно, що студенти ,які виступали перед учасниками заходу змогли передати всю любов і гордість навчатися у найсучаснішому вищому навчальному закладі з майже 100-річною історією.

Виступи і презентації в Актовій залі зацікавили учнів і вони близько двох годин ще задавали уточнюючі питання та відбувалося індивідуальне спілкування у інформаційній зоні Краснокутської гімназії.

Корисним був обмін думками з колегами з Краснокутщини про розвиток сучасної середньої і вищої освіти ,проведення спільних розвивальних заходів та запровадження нових форм співпраці .

У Краснокутському районі Університет представляла делегація у складі :

Ткачова В.О- декана ф-ту Інженерних мереж та екології міст;

Угоднікової О.І. –ст.викладача кафедри туризму та готельного господарства; Вяткіна К.І.-викладача кафедри міського будівництва;

Атиняна А.О.-доцента кафедри технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів; Барабашина В.В.-доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності; Якуніна О.А.- викладача кафедри систем електропостачання та електрозабезпечення міст; Цибульник О.В.-викладача Житлово-комунального коледжу; Кухтін К.В.- асистента кафедри економіки підприємств , бізнес-адміністрування та регіонального розвитку;

Малиніної Т.В.- директора Центру доуніверситетської освіти і кар’єри та студентів: Панчеко Д., Мірошнікова Ю.,Токунов Д.,Колій К.,Геневець Д., Вавенко А.

Зустрічі з учнями області продовжуються і будемо сподіватися допоможуть абітурієнтам визначитися з майбутньою професією.

viber imageКрім профорієнтаційної роботи, викладачі Університету сумістили корисне з приємним. Професійні, креативні, закохані в свою справу, веселі, дружні-це все про колектив ХНУГХ імені О.М.Бекетова, який 2 лютого провів презентацію Університету в Краснокутському районі. Викладачі та студенти змогли не тільки розповісти про спеціальності, а й передати всю свою любов до нашого Вузу. Величезне спасибі всім і в першу чергу ректору В.М.Бабаєву за організацію цієї поїздки.

Окреме спасибі начальнику відділу освіти Олені Григорівні, директорам шкіл, методистам відділу освіти і всім хто робить велику і потрібну справу-допомагає молоді знайти себе і своє місце в житті.

Ми навчилися поєднувати корисне з приємним. Таким приємним, несподіваним, пізнавальним для нас була екскурсія в музей с. Пархомівка. Працівники музею не просто професіонали, а фанати своєї справи. Щиро дякуємо їм за професіоналізм.

Дякуємо всім учасникам заходу,які приклали великих зусиль, щоб зустріч була цікавою та плідною.

P.S. Вже наступного дня кількість онлай-зареєстрованих вступників на участь у заочному турі олімпіад збільшилася на 7 учнів Краснокутського району.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry