1У лютому продовжився цикл профорієнтаційних поїздок разом з обласним Центром зайнятості.1 лютого працівник Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Кухтін Катерина Валеріївна зустрілася з випускниками та представниками шкіл Первомайського району.

Основною метою профорієнтаційних заходів було ознайомлення молоді з діяльністю ХНУМГ імені О.М. Бекетова, який є профільним по підготовці кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Випускники шкіл мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії та можливостей працевлаштування.

Попереду ще безліч цікавих і захоплюючих заходів та подій, які допоможуть учнівській молоді визначитися з вибором їх професійного шляху.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії