1Центр доуніверситетської освіти і кар’єри продовжує активну роботу, спрямовану на популяризацію сучасних спеціальностей, які в майбутньому дозволять отримати омріяну професію.

30 січня працівник ЦДОіК Кухтін К.В разом з Харківським обласним центром зайнятості взяла участь у важливих професійних заходах для учнівської молоді у місті Зміїв. Участь взяло більше 600 учнів Зміївського району. Найбільшу цікавість викликали спеціальності, пов’язані з енергетикою. Це не дивно - саме тут розміщена велика електростанція і майбутні абітурієнти хочуть здобувати необхідні для даного регіону професії. Присутні змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання, які стосувалися підготовки до вступу у ВУЗ, інших спеціальностей, які можна здобути у нашому Університеті, можливості закордонного стажування та реального працевлаштування.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018