ХНУМГ профорієнтаціяУ рамках спільного проекту кафедри Міського будівництва та кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем було підписано договори про співпрацю зі школами міста Харкова та Харківської області щодо організації роботи із профорієнтації випускників та учнів старших класів.

У рамках реалізації положень договорів було проведено презентаційні заходи спеціальностей Університету у Харківській гімназії № 65, Харківській загальноосвітній школі I – III ступенів № 137 та Пісочинській загальноосвітній школі I–III ступенів «Мобіль».

Викладачі Університету д.т.н., проф. Мамонов К.А., к.т.н., ст. викл. Вяткін К.І. та ст. викл. Радзінська Ю.Б. презентували учням 10 – 11 класів спеціальності Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, розповіли про всі аспекти вступу до Університету, зорієнтували школярів на вибір тестових предметів ЗНО та запросили школярів до участі у школах розвитку, які активно працюють при кафедрі Міського будівництва «Школа юного Містобудівника» та при кафедрі Земельного адміністрування та геоінформаційних систем «Школи юного Геоінформатика».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018