Вітаємо учасників форумуЦентр доуніверситетської освіти та кар’єри в рамках роботи «Школи абітурієнта» розпочав організацію зустрічей слухачів підготовчих курсів з представниками факультетів Університету.

27 січня 2018 року першим факультетом, який презентував свою роботу став Будівельний факультет із презентацією «Час будувати міста».

Протягом понад 75 років Будівельний факультет університету здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у напрямі промислового та цивільного будівництва, земельного адміністрування, геоінформаційних систем, поєднуючи історичні традиції інженерної школи Університету із новітніми технологіями в освіті.

На сьогодні факультет здійснює підготовку за двома спеціальностями:

- Промислове та цивільне будівництво (будівництво та цивільна інженерія)

- Геодезія та землеустрій

Затребуваність фахівців будівельних професій забезпечує велику кількість бюджетних місць за даними спеціальностями і дає абітурієнтам реальну можливість вступу на бюджетну форму навчання.

Факультет забезпечує випускників першим робочим місцем завдяки співпраці із усіма провідними будівельними підприємствами Харківщини, «Харківським плитковим заводом», адже бурхливий розвиток галузі визначає велику кількість вакантних місць для майбутніх інженерів та землевпорядників із високою заробітною платою.

На факультеті здійснює підготовку потужний професорсько-викладацький склад, фахівці-практики, які працюють над створенням реальних будівельних проектів, зачасту, аналогів яким немає в Україні. Наприклад, такою будівлею є Центр надання адміністративних послуг – унікальна для України за своєю архітектурою та технічними характеристиками будівля, зведена за проектом наших викладачів та студентів.

ШКОЛА ЮНОГО БУДІВЕЛЬНИКАУ рамках роботи Школи юного будівельника буде проходити презентація цього унікального проекту. Для попереднього запису студенти та абітурієнти можуть відправити повідомлення щодо бажання участі на номер +380956911468 (SMS/Viber).

ШКОЛА ЮНОГО БУДІВЕЛЬНИКА 1На факультеті працює Школа юного геоінформатика та управлінця нерухомістю, у рамках якої можна отримати теоретичні та практичні знання із земельного адміністрування, землеустрою та геоінформаційних систем. Також, при кафедрі Земельного адміністрування та геоінформаційних систем працює секція малої академії наук про землю, де можна отримати практичну допомогу у написанні наукової роботи. Попередній запис +380997800049 (SMS/Viber).

Студенти мають можливості навчання на англійській мові та проходження міжнародних стажувань та практик.

Відмінність нашого Університету у підготовці інженерів-будівельників від інших ВНЗ полягає в тому, що ми єдині, хто здійснює комплексну інженерну підготовку, а не підготовку лише за одним певним напрямом чи вузькою спеціалізацією.

Студенти мають можливість додатково пройти курси оцінщиків землі та нерухомого майна, а також освоїти програми проектування та моделювання BIM-технології та «Ліра Софт».

Для вступу на спеціальності факультету необхідні наступні ЗНО:

- Промислове та цивільне будівництво (будівництво та цивільна інженерія): українська мова, математика, англійська мова або фізика

- Геодезія та землеустрій: українська мова, математика, географія або історія України

Абітурієнти мають унікальну можливість отримати до 20 балів до ЗНО, дистанційно зареєструвавшись та пройшовши завдання олімпіади з математики, фізики та географії, що реально підвищить ваші шанси на вступ на бюджетну форму навчання. Реєстрація на олімпіади.

Абітурієнтів зі спеціальностями, за якими ведеться підготовка студентів на будівельному факультеті, ознайомили декан будівельного факультету Яковлєв Євген Андрійович, заступники декана Угоднікова О.І. та Кравчук Є.В., доцент кафедри «Технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів» Атинян А.О. Представники факультету відповіли на всі питання, що цікавили абітурієнтів та побажали успіхів на зовнішньому незалежному оцінюванні.

viber image1фото

Стань будівельником – будуй своє майбутнє!

Наші контакти:

Будівельний факультет:

Кабінет: 313 (корпус БМК, 3 поверх)

Тел.: +38 (057) 707-32-83

Реєстрація на Школи розвитку:

+380956911468 (SMS/Viber)

+380997800049 (SMS/Viber)