126 січня 2018 року в м. Ізюм Харківської області відбулася презентація Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

У профорієнтаційних заходах Харківського обласного центру зайнятості, що спрямовані на подолання труднощів у виборі майбутньої професії та безробіття серед молоді, взяла участь представник Центру доуніверситетської освіти і кар'єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова Кухтін Катерина Валеріївна.

Понад 1000 учнів 8-11 класів змогли дізнатися про можливості, які відкриває для них Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, а саме:

- проведення досліджень та навчання в найсучасніших лабораторіях, аналогів яким немає в Україні;

- підготовчі курси, де здійснюється підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання;

- курси з поглибленим вивченням англійської та польської мови;

- участь у школах розвитку для абітурієнтів за різними напрямками;

- заочне (дистанційне) навчання;

- участь у міжнародних проектах і програмах;

- проходження практик в Україні та за кордоном з можливістю подальшого працевлаштування;

- підтримка підприємницьких ініціатив молоді на базі «Бізнес-інкубатора»;

- фізичний розвиток на базі сучасного спорткомплексу, постійна участь команд університету у міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях;

- творча самореалізація в студентському клубі університету.

Це була цікава зустріч, сповнена приємних вражень та нових знайомств.

Ми запрошуємо учнівську молодь приєднатися до дружньої студентської родини нашого Університету!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018