112 грудня 2017 р. робота Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова була представлена на розширеному засіданні Депутатської групи з гендерних питань та Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї, гендерного насильства, протидії торгівлі людьми Харківської міської ради.

2На засіданні, за головування заступниці Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С. О. Горбунової-Рубан, обговорювалися нагальні питання реалізації гендерної політики у м. Харкові, «Комплексна програма з реалізації ґендерної та сімейної політики міста Харкова на 2018-2021 роки».

3На засіданні окремо висвітлювалося питання «Про Організаційне забезпечення реалізації ґендерної та сімейної політики: плани на 2018 рік. Роль ґендерних центрів вищих навчальних закладів». Було відзначена плідна співпраця Харківської міської ради з Гендерним центром ХНУМГ ім. О. М. Бекетова (директорка – доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Наталія Валеріївна). В Університеті створено широку експертну платформу для реалізації гендерної політики, а також сформовано простір, «дружній до родини» - Центр розвитку для дітей. Про напрямки науково-практичного партнерства доповіла член Координаційної ради, координаторка проектів Гендерного центру Університету доц. кафедри історії і культурології Фесенко Г. Г.

Досвід роботи ХНУМГ ім. О. М. Бекетова демонструє безперечні переваги, забезпечує стійкість гендерним трансформаціям та досягнення довгострокових цілей розвитку міста.

Гендерний центр Університету запрошує усіх науковців, зацікавлених у гендерно-сенситивних урбан-проектах, долучатися до команди експертів з гендерних стратегій розвитку нашого міста!

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ