новогоднийМаленькі відвідувачі Центру розвитку дитини Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова потрапили у новорічну казку. Зусиллями профспілкового студентського активу Університету для малят було поставлено новорічну виставу із казковими героями.

Новорічну виставу відкрив добрий чарівник, ректор нашого Університету Володимир Бабаєв, який побажав дітям, щоб їх бажання обов’язково здійснилися у новому році. Для малечі були підготовлені веселі конкурси, солодкі подарунки та новорічні мультфільми.

Разом з героями казки діти поринули у захопливі пошуки Діді Мороза, якого зачарувала Снігова Королева. Як у всіх казок, наша казка мала щасливий фінал і свято закінчилося веселим дитячим хороводом. Даруйте дітям казку, а вони подарують вам свої посмішки та непідкупні емоції.

новогодний2

новогодний3