Рисунок1

Вже традиційно 19 грудня у День святого Миколая відбувається зустріч Ректора Університету Володимира Миколайовича Бабаєва зі студентами-сиротами, які навчаються на різних факультетах, Житлово-комунальному та Електромеханічному коледжах ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Зустріч завжди проходить у передноворічній атмосфері і з неї стартують усі новорічні заходи та привітання, що відбувають в стінах Університету.

Сьогоднішня зустріч не стала виключенням. Володимир Миколайович побажав студентам успіхів у новому році, бути наполегливими, здобувати знання та не зупинятися на досягнутому, завжди продовжувати розвиватися та самовдосконалюватися. Також, сьогодні була відкрита скриня бажань – листи зі студентськими побажаннями, направлені до святого Миколая. Одне із бажань, яке обрав ректор з цієї скрині обов’язково повинно збутися. Ним стало побажання актуальне, мабуть, для усіх студентів:

«Шановний святий Миколай! Ми цілий рік не прогулювали пари, ходили на лекції, готувалися до практичних занять. І тепер у переддні нового року ми хочемо добре здати сесію»

Сподіваємось, що святий Миколай та докладені до здачі сесії знання та зусилля студентів допоможуть втілити в життя це побажання.

Також, усі студенти-сироти отримали солодкі подарунки від профкому студентів.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry