19 грудня 2017 у м. Дніпро відбувся публічний навчальний семінар «Гендерна урбаністика», який провела, координаторка проектів Гендерного центру, доц. кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г.

Захід було організовано представництвом Kyiv Dialogue у Дніпрі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у міській галереї «Артсвіт».

2Учасникам семінару представлено методологію розбудови «міста рівних можливостей», що враховує гендерні аспекти у практиках благоустрою міських територій. Практична частина семінару була проведена у форматі open air, коли учасники семінару вийшли на вулиці Дніпра для виконання елементів гендерного моніторингу міського простору.

Київський Діалог – німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України. Гендерна політика міст визнана однією із важливих суспільних тем цієї платформи, а Гендерний центр ХНУМГ ім. О.М.Бекетова (директорка – канд. екон. наук, доц. кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н. В.) – активним її розробником.

Перші німецько-українські діалоги з гендерної урбаністики було організовано в Університеті у жовтні 2013 р., в рамках ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Гендена політика міст: історія та сучасність». У них брали участь Брігітте Цепф, заступниця бургомістра м. Швайг (регіон Нюрнберг, Німеччина); Урсула Бауер, керівниця відділу гендермейнстрімінгу Віденського міської ради (Австрія).

Запрошуємо до наступних німецько-українських діалогів, що заплановані на березень 2018 р., в рамках V міжнародної науково-практичної конференції «Гендерна політика міст: історія та сучасність»! За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Гендерний центру: http://gc.kname.edu.ua/index.php/uk/kontakty

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ

bannerPodkusry