14 грудня 2017 року на базі Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. (Наукове відділення: наук про Землю , Секція: кліматологія та метеорологія)

Однією із переможець стала учениця 9 класу Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського Сінчук Діана з роботою на тему «Вплив погодно-кліматичних факторів на врожайність провідних сільськогосподарських культур на прикладі Печенізького району Харківської області» (науковий керівник вчитель географії Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Семирадського Сідін Наталія Яківна). У підготовці конкурсної роботи прийняли участь д.е.н., проф. Мамонов Костянтин Анатолійович та старший викладач кафедри Радзінська Юлія Борисівна.

Банер виборів

BOS банер