112 грудня 2017 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, один із 8 провідних вищих навчальних закладів регіону, взяв участь у реалізації проекту “ Find yourself-Знайди себе”, що впроваджується за сприянням Харківської молодіжної ради та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Мета проекту-надати учням старших класів загальноосвітніх навчальних закладів реальну можливість познайомитися із життям вищого навчального закладу, що їх цікавить, та спробувати себе у ролі фахівця обраного напрямку. Директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Малиніна Т.В. познайомила присутніх зі спеціальностями, які можна отримати в нашому Університеті та запросила учнів-членів Малої академії наук до співпраці у науково-дослідницькій роботі.

Для учнів 10-11 класів шкіл міста Харкова було організовано екскурсію до Музейного комплексу та до лабораторій світлового дизайну, нафтогазової справи, геодезії та земельного адміністрування.

В рамках програми занять школи «Юного будівельника» та з метою надати інформацію про підходи до формування системи інклюзивних об’єктів інфраструктури у сфері надання послуг, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри туризму та готельного господарства Угоднікова О.І. та кандидат технічних наук, старший викладач кафедри земельного адміністрування та геодезії Нестеренко С.Г. провели лекцію «Інклюзивність. Що це таке? І як воно змінить наше суспільство» та практичне заняття «Дизайн об’єктів інклюзивного туризму своїми руками».

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ