22, 23, 24 листопада 2017 року відбулися засідання у гуртожитках щодо виборів Студентської ради гуртожитку. Були присутні представники Студентського Сенату та заступники деканів факультетів.

Під час засідань було окреслено основні напрямки роботи та обрані голови студентських рад гуртожитків.

Головою гуртожитку №2 обрано Вікторію Ємельянову студентку 4 курсу Будівельного факультету, гуртожитку №3 – Золотая Данила студента 2 курсу факультету Архітектури дизайну та образотворчого мистецтва, гуртожитку №4 - Паша Деніса студента 3 курсу факультету Транспортних систем і технологій.

Скореговано план проведення заходів у гуртожитках: 5 грудня 2017 року о 16:00 год. в актовій залі приміщення гуртожитку №5 відбудеться заняття для студентів Університету на тему: «Відповідальність за порушення законодавства».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018