1 229 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу Університету з Народним депутатом України Писаренко В.В.

Валерій Володимирович привітав колектив та передав вітальні адреси з 95-річчям від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова від голови Верховної Ради України А.В. Парубія та Прем’єр–міністра України В.Б. Гройсмана.

З нагоди 95 -річниці від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова та за значні досягнення в сфері освіти, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Першого проектора, кандидата економічних наук, професора Г.В. Стадника.

Грамотами Верховної Ради України відзначено декана факультету Економіки і підприємництва, кандидата економічних наук, професора кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Соловйова Олександра Васильовича та завідувача кафедри економічної теорії, доктора економічних наук, професора Решетило Валентину Петрівну.

Валерій Володимирович Писаренко побажав колективу Університету добра, щастя, миру та подальших успіхів у навчанні і вихованні молодого покоління- майбутніх будівників нашої держави!

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry