Викладачі кафедри ТБВ та БМ у рамках проведення Дня відкритих дверей Будівельного факультету запросили школярів та студентів із різних шкіл Харкова, Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Харківського професійного ліцею будівельних технологій, Житлово-комунального коледжу, Харківського індустріально-педагогічного коледжу та Харківського професійного ліцею будівництва, ХДВУФК №1 на тематичний майстер-клас з технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів.

У теплій атмосфері проведена бесіда доцентами кафедри Болотських О. М., Морковською Н. Г., Шаповал С. В., Якименко О. В., Лапшиним О. С. про умови вступу до Університету.

Майбутнім абітурієнтам було продемонстроване лабораторне обладнання в роботі та подаровані доц. Болотських О. М. екземпляри монографії з європейських методів випробувань будівельних матеріалів.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry