23 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес нагородив представників Молодіжної ради – органу, що об’єднав понад 70 студентських громадських організацій, які беруть участь у реалізації проектів політичного, екологічного, освітнього, спортивного та інших напрямів.

Серед нагороджених активістів голова профспілкового бюро студентів факультету Інженерних мереж та екології міст Бондар Григорій Юрійович. Серед проектів Харківської молодіжної міської ради, у яких взяв активну участь Григорій Бондар проведення Асамблеї асоціації міст-володарів Призу Європи, створення міської програми «Громадський бюджет міста Харкова», ярмарок вакансій «Dream Job», проведення хокейного турніру та багато іншого.

Вітаємо Григорія та бажаємо подальших великих звершень та реалізації ще більш цікавих та масштабних проектів.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry