011125 листопада 2017 року кафедра водопостачання, водовідведення і очистки вод зустрічала гостей на Дні відкритих дверей.

Завідувач кафедри ВВ і ОВ проф. Д.В. Сталінський, декан факультету Інженерних мереж та екології міст доц. В.О. Ткачов, викладачі кафедри ВВ і ОВ розповіли школярам та учням технікумів про кафедру, її історію, сьогодення та плани на майбутнє, великою частиною якого є вони – майбутні студенти.

Кафедра запрошує на навчання за спеціальностями 192 – Будівництво та цивільна інженерія спеціалізацією «Водопостачання та водовідведення» та 194 – «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Важливо всім знати та пам’ятати, що життя людини неможливе без споживання води і виведення продуктів життєдіяльності. Системи водопостачання та водовідведення міст покликані забезпечувати ці процеси і є невід'ємними елементами сучасного житлово-комунального господарства всієї України. Фахівці в цій галузі будуть затребуваними завжди. Підготовка висококваліфікованих фахівців цього напряму у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова на кафедрі ВВ і ОВ – основа стабільного функціонування систем життєзабезпечення у майбутньому.

Активну участь в спілкуванні зі школярами прийняла кафедра хімії на чолі із завідуючою - доц. Т.Д. Панайотовою. Доц. І.С. Зайцева розповіла і показала у видовищних експериментах, що вода – це ще й красиво та цікаво.

Зустріч, яка завершилася чаюванням, була цікавою, неформальною, але в той же час важливою і корисною для майбутніх абітурієнтів.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ