18 листопада Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова відвідала іноземна делегація, яку очолив мер міста Сарафант - Алі Хайдара Халіфе.

Разом із іноземною делегацією Університет мав честь приймати секретаря Харківської міської ради – Олександра Новака.

В рамках проведення зустрічі відбулася церемонія присвоєння Засновнику Міжнародного Лівансько-українського центру - Хаммуду Алі Тахрану звання почесного доктора Університету. В свою чергу, Університет було відзначено грамотою за багаторічну співпрацю в розвитку академічних і наукових відносин між Україною та Ліваном та грамотою від міської ради міста Сарафант.

Гості відвідали музейний комплекс університету, познайомилися з роботою новітніх лабораторій та Центром розвитку для дітей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Під час екскурсії лабораторіями мер відзначив актуальність спеціальностей, які викладаються в університеті та підкреслив важливість того, що студент має змогу не тільки оволодіти теоретичними знаннями, а й практичними навичками у багатьох лабораторіях. Також гості ознайомились з оновленим факультетом по роботі з іноземними студентами, «Єдиним вікном» та культурно-освітніми Центрами.

Відбулась зустріч зі студентами з Лівану, які розповіли про навчання в університеті та життя в Харкові. Мер був приємно здивований тим, як в університеті дбають про соціалізацію студентів, створюючи культурно-освітні Центри.