1Ці вихідні виявились насиченими для учасників Народної вокальної студії «Bellissimo» ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, адже вони взяли участь у фестивалі.

10-12 листопада 2017 р. у м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркова погулянка», в якому прийняли участь три соліста Народної вокальної студії «Bellissimo», які гідно виступили і показали високі результати:

І місце - Мірошнікова Юлія гр. МТУР-2017-1

ІІ місце - Корнієнко Руслан гр. РВВР-2015-1

ІІ місце - Коровко Юлія гр.ЄП-2014-1

Учасники фестивалю-конкурсу приймали участь у номінації: вокальне мистецтво естрадний вокал - по 2 композиції. Виступи конкурсантів оцінювали висококваліфіковане та поважне журі: Народні та заслужені артисти України, діячи культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу за 10 бальною шкалою.

Голова журі – Художній керівник Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, відмінник освіти України, завідуючий відділом естрадного та класичного мистецтва – Ярослав Биткалюк.

Президент фестивалю - автор-виконавець, голова Міжнародного фестивального центру «АртФест-Портал», директор академії мистецтв «Golden Sound» - Євгеній Присяжнюк.

Переможці фестивалю-конкурсу нагороджені дипломами міжнародного зразка, кубками і призами від спонсорів.

Окремо було відзначено керівника колективу - Чеботкову Н.А., вона отримала диплом за високий рівень педагогічної майстерності у підготовці студентів до участі у фестивалі-конкурсі та значний вклад в національно-культурне виховання підростаючого покоління та молоді.

Три дні, крім фестивальної програми студенти мали можливість відвідати екскурсії, познайомитися з величним містом Лева.

6Також в ці вихідні дні у Харківському палаці культури Київського району проходив Благодійний Міжнародний конкурс “Запали Зірку”, в якому прийняв участь фольклористичний гурт “Дана”, керівник Кипаренко Олена Миколаївна, у складі: Захарченко Анастасія МПД-2014-1, Айрапетян Джулія МПД-2014-1, Розумовський Олексій СДС-2014-1у, Набокін Антон АРХБС-2015-2 Колектив ще раз підтвердив свою високу майстерність, зайнявши 1 місце!

Вітаємо Народну вокальну студію «Bellissimo» та фольклористичний гурт “Дана” з ще однією перемогою, бажаємо нових висот на вокальному Олімпі!

MOiN Ukrayni gerb Ed