1 листопада 2017 року ХНУМГ ім. О. М. Бекетова відвідали доктор з економіки Кетрін Нанц та доктор, доцент з бізнес-етики, директор Центру прикладної етики - Девід Шмідт (Університет Ферфілд, США), а також координатори проекту сприяння академічної доброчесності у Києві.

В рамках візиту гості мали можливість ознайомитися з Музейним комплексом Університету та провели відкриту лекцію по Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

На прикладі 2 кейсів пані Нанц та пан Шмідт ознайомили учасників зустрічі із загальною концепцією з академічної доброчесності. Студенти, в свою чергу, прийняли активну участь у розгляді кейсів.

Детальна інформація про Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP за посиланням: http://www.saiup.org.ua/novyny/2561/.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018