124 жовтня 2017 р. відбувся фінал ХІ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

CУчасників фіналу привітали: перший проректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова - проф. Г. В. Стадник; заступник директора Департаменту – начальник управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації В.В. Ігнатьєв, голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації Н.С. Куфтеріна, депутатка Харківскої міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань, радниця Харківського міського голови з питань гендерної політики О.А. Чичина, членкиня Правління Української асоціації дослідників жіночої історії М. С.Вороніна, директорка Гендерного центру ХНУМГ імені О. М. Бекетова Н.В. Бібік.

F

У Конкурсі взяли участь 88 молодих викладачів/чок та наукових співробітниць, аспірантів/ток, студентів та студенток з 15 ВНЗ та інших освітніх закладів. Актори/авторки 15 наукових робіт отримали дипломи переможців. Від ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за перемогу боролися автори/авторки 11 наукових робіт, 4 з яких стали призерами:

І місце

Іванів Христина – слухачка магістратури  факультету економіки і підприємництва

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ СЕРЕД ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ МОЛОДІ (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ («МОЛОДЬ ХАРКОВА»)

Наук. керівн. – к. е. н., доц. Бібік Н. В.

ІІ місце

Гиря Марія, Плескачевський Владислав - студенти 3 курсу факультету менеджменту

МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ ПРОСУВАННЯ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДЛЯ ДІТЕЙ У ПРОСТОРІ УНІВЕРСИТЕТУ, «ДРУЖНЬОГО ДО РОДИНИ»

Наук. керівн. – ст. викл. Кравець О.М.

Шерстюк Михайло – слухач магістратури будівельного факультету

ГІС-МОДЕЛЮВАННЯ ГЕНДЕРНОГО МОНІТОРИНГУ М. ХАРКІВ

Наук. керівн. – к. е. н., доц. Бібік Н. В.;к. філос. н., доц. Фесенко Г. Г.

ІІІ місце

Груздова Марина, Колєснікова Тетяна – студентки 4 курсу факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова

ГЕНДЕРМЕЙНСТРІМІНГ У МІСТОПЛАНУВАННІ (НАПРИКЛАДІ ARCHOUSE ХНУМГ ІМ. О.М.БЕКЕТОВА)

Наук. керівн. – к. е. н., доц. Бібік Н. В.;к. філос. н., доц. Фесенко Г. Г.

а

У нагородженні фіналістів Конкурсу також взяли участь представники ГО «Молоді харківʼяни», які реалізують проект Міської програми «Молодь Харкова» на 2012-2017 роки. Авторам та авторкам кращих робіт з тематики «Харків – місто рівних можливостей» було вручено премії, у тому числі Михайлу Шерстюку (гр. М ЗУК 2016-1) та Христині Іванів (гр. М БА 2017-1).

Учасники Фіналу також мали можливість долучитися до Ворк-шопу «Гендерні особливості містопланування Харкова», що проводився волонтерками Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Банер виборів

BOS банер