У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова 4 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття Світлотехнічного міжнародного форуму «LIGHT FORUM 2017».

Захід спрямовано на вирішення актуальних для світової спільноти проблем енергозбереження, екології, впливу світла на здоров’я людини, поліпшення якості світлотехнічної продукції, розвитку світлового дизайну, стандартизації та сертифікації.

Головна мета форуму - це консолідація інтересів представників наукового, освітнього, виробничого секторів та органів влади для виділення стратегічних напрямків розвитку світлотехнічної галузі.

З побажаннями активної роботи та подальшої плідної співпраці, виступили почесні гості: Голова Північно-Східного наукового центру, академік НАН України Семиноженко Володимир Петрович, директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Богач Олексій Анатолійович, начальник відділу з енергоефективності, енергозбереження та альтернативних джерел енергії Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації Логозинський Олександр Олександрович, Консул з економічних питань Генерального консульства Республіки Польща у Харкові Владзімеж Ліщинський, Почесний консул Республіки Франція у Харкові Політучий Сергій Якович, заступник директора Інституту фізики напівпровідників НАН України імені В.Є. Лашкарьова, член-кореспондент НАН України Сорокін Віктор Михайлович.

В межах форуму 4-6 жовтня пройдуть виставка світлотехнічної продукції українських виробників та VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми світлотехніки».

MOiN Ukrayni gerb Ed