30 вересня 2017 року студенти та викладачі кафедри Міського будівництва факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва к.т.н., доцент Рапіна Т.В. та к.т.н. ст. викладач Вяткін К.І. взяли участь у традиційному міському заході «Ніч Науки».

Кафедрою Міського будівництва було представлено локацію «Енергоефективний будинок» - результат наукових розробок викладачів і студентів в галузі енергоефективних технологій.

Локація кафедри презентувала особливості утеплення та будівництва мультикомфортних будинків, з використанням енергоефективних технологій та сучасних будівельних матеріалів.

Учасники «Ночі Науки» мали можливість наочно побачити на прикладі моделей будинків переваги утеплення житлових будинків самостійно зробити заміри температури, завдяки безконтактному вимірювачу температури – Пірометру, та побачити як неутеплювальна будівля пропускає тепло через стики, вікна, двері, підлогу, дах, стіни, що було продемонстровано із використанням вимірювача теплової енергіє – Тепловізора.

Енергоефективні мультикомфортні будинки – це майбутнє міст та територій, метою яких є забезпечення комфорту людей та економії електричної енергії.

MOiN Ukrayni gerb Ed