128 вересня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося перше заняття Школи гендерної урбаністики, в рамках проекту «Гендерна політика великого міста». Керівниця проекту – директорка Гендерного центру Університету – к.е.н., доц. Бібік Н.В.

Доц. кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г. ознайомила учасників та учасниць заняття з європейськими практиками гендерно-чутливого та інклюзивного проектування міських локацій. До підготовки та проведення заняття були залучені студентки 4 курсу факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Колєснікова Тетяна та Груздова Мирина. Т. Колєснікова поділилася досвідом участі у ІІ міжнародній конференції «Модерністки. Насилля в архітектурі» (15-16 вересня, м. Київ) у складі делегації Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М.Бекетова. Під час конференції вона брала участь воркшопі «Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування», який проводила професорка Ребека Честнат (Штутґартська вища технічна школа, Німеччина).

Під час практичної частини заняття розроблялися урбан-ідеї для створення гендерно-чутливого дизайну майдану Свободи м. Харкова.

Запрошуємо усіх, хто має цікаві ідеї з гендерно-справедливого облаштування міських локацій Харкова долучатися до роботи Школи гендерної урбаністики!

Для участі в проекті «Гендерна політика великого міста» потрібно заповнити заявку:

MOiN Ukrayni gerb Ed