28 вересня 2017 року у Харкові на території табору БФ « Країна понад усе» Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації був проведен обласний табір (гра-вишкіл) « Я- Українець!».

Метою даного заходу є: залучення молоді до вивчення історії України, збільшення чисельності молоді, яка пишається своїм українським походженням. У заході « Я- Українець!» взяли участь понад 100 студентів з 10 ВНЗ м. Харкова. Активну участь у заході взяли і студенти нашого Університету, а саме:

Горбатих Данило гр. А-2017-3;

Яковенко Юлія гр. А-2017-3;

Керимов Рамін гр. СПГ-2016-1;

Повидиш Захар гр.МБГ-2017-3у;

Оразакаєв Алан гр.МБГ-2017-2у;

Йолкіна Наталія гр. А-2016-1;

Васильєв Ярослав гр. ЕСЕ-2016-1;

Прохоров Богдан гр. ЕСЕ-2016-1;

Єлісєєнков Андрій гр. ЕСЕ-2016-1;

Смаль Наталія гр. МГКТС-2017-2.

Завдяки грі «Я - Українець!», студенти змогли відчути себе справжніми козаками, вони протягом 3 годин долали перешкоди і показували свої знання історії, медицини, творчі та театральні здібності. Студенти із гідністю і честю подолали такі завдання: «Тактична медицина», «Творча майстерня», «Відун», «Міцна нація», «Нащадки вільних», «Інформаційна безпека». А у фіналі отримали смачний куліш, а переможці і призери – солодкі призи. Також кожна команда отримала дипломи та сертифікати за активну участь.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб дякують студентам за активну участь у грі та бажають подальших спортивних та творчіх успіхів!

MOiN Ukrayni gerb Ed