Згідно графіку учбового процесу 41 студент спеціальності «Садово-паркове господарство» груп СПГ 2016-1, СПГ 2016-1у, ЛіСПГ 2015-1, ЛіСПГ 2015-1у, проходили практику на базі державних та комунальних підприємств України: СКП «Харківзеленбуд» Харківської міської ради, лісових науково-дослідних станціях, лісивництвах.

Практика дала змогу вивчити та порівнювати методи роботи в залежності від лісорослинних та кліматичних умов, а також місця розташування підприємств.

Проходження практики дало змогу студентам відпрацювати теоретичні навики на різноманітних лісогосподарських та садово-паркових об’єктах з застосуванням такого сучасного обладнання, як система для польової зйомки лісу Field-Map, лазер-далекомір Nikon Forestry, свердло Haglof, навігатор GPS Garmin, мірна вилка Haglof та інші.

Під час проходження літньої практики студенти не тільки ознайомилися з процесами та технологіями робіт в лісовому та садово-парковому господарстві, а й приймали активну участь в технологічних процесах, що дозволило їх застосувати свої теоретичні знання у безпосередній виробничій діяльності.

Посів жолудів дуба 11 4 05 2017Посів жолудів дуба 1 4 05 2017

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії

69526 1

На сайті 207 гостей та користувачі відсутні