На базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова 07.08.2017 року відбулася робоча нарада керівництва ДП «НЕК «Укренерго» з провідними фахівцями Північної енергосистеми, присвячена реалізації заходів, що є частиною Угоди про умови майбутньої інтеграції об’єднаної енергосистеми України з енергосистемою континентальної Європи (ENTSO-E).

В рамках заходу відбулася зустріч т.в.о. директора НЕК «Укренерго» Всеволода Ковальчука з керівництвом університету, під час якої обговорювалися питання розширення наукового співробітництва в сфері євроінтеграційних процесів, сумісної підготовки кадрів для електроенергетичної галузі за новими актуальним спеціальностями, участі фахівців НЕК "Укренерго" в розробці навчальних планів і програм.

Як зазначив Всеволод Ковальчук: «Для успішного виконання заходів євроінтеграції ОЕС України необхідна скоординована чітка робота не тільки ДП «НЕК «Укренерго», НАЕК «Енергоатом», генеруючих компаній ТЕС, ПАТ «Укргідроенерго», енергорозподільчих компаній, Міністерства енергетики та вугільної промисловості Україні, тобто основних стейкхолдерів проекту, а й таких вищих навчальних закладів, як Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, який є сучасною потужною базою для підготовки висококваліфікованих кадрів нової формації».

MOiN Ukrayni gerb Ed