ДебешкоЧала

Студенти кафедри Міського будівництва ХНУМГ ім. О.М. Бекетова спеціальності «Міське будівництво та господарство» Дубешко Ганна Борисівна та Чала Анастасія Олегівна пройшли стажування у Літній школі Урбаністики кафедри Міського будівництва та міського господарства Київського національного університету будівництва та архітектури за сприянням Фонду підтримки будівельної галузі.

Участь у Літній школі Урбаністики приймали студенти з українських і європейських університетів із залученням міжнародних експертів в галузі містобудування. Мета проведення Літньої школи урбаністики–навчання студентів спеціальності "Міське будівництво і господарство" сучасним вітчизняним і зарубіжним методам містобудівного проектування, обмін досвідом шляхом проведення спільних тематичних занять.

Навчання проводилось з 03 липня по 14 липня 2017 року в Київському національному університеті будівництва та архітектури.

MOiN Ukrayni gerb Ed