1З 3.07.2017 по 8.07.2017 студенти факультету «Транспортних систем та технологій» приймали участь у стажуванні на Механічному факультеті Лодзького технічного університету (Польща).

Вже не перший рік студенти факультету мають можливість поєднати проходження практики з відкриттям для себе культурних європейських традицій та стандартів, познайомитися з сучасними лабораторіями та аудиторіями в ВНЗ Польщі, глибже засвоїти знання з англійської мови та відкрити для себе польську мову.

Програма стажування, як завжди, була дуже насиченою та включала в себе як традиційну частину – презентацію Лодзької політехніки, так і відвідування лабораторій Механічного факультету, заняття з польської мови, молдінгу, опору матеріалів, програмування роботів, участь у клубі аматорів моторизації.

Студенти факультети відвідали основні культурні місця міста Лодзі – вул. Пйотроковську, торгово-розважальний центр Manufaktura, музей промисловості міста.

В рамках стажування були організовані зустрічі з рекрутаційним (міжнародним) відділом університету, зам. деканом Механічного факультету – д-ром Лукашем Качмареком, на яких студенти змогли ознайомитися з можливостями щодо вступу та отримати відповіді на питання про навчання в Університеті. За результатами зустрічей досягнуті домовленості про реалізацію спільної програми освіти магістрів за напрямом підготовки «Механіка».

Усі учасники стажування отримали сертифікати та масу позитивних емоцій.

Студенти, що бажають прийняти участь у подібних стажуваннях, та програмах подвійного диплому – ласкаво просимо до деканату «Транспортних систем та технологій» (ауд. 244 ЕТК).

MOiN Ukrayni gerb Ed