Відбулося чергове заняття зимової школи кафедри “Фінансово - економічної безпеки, обліку і аудиту” для учнів 10-11-х класів шкіл м. Харкова та області.

ТЕМА ЗАНЯТТЯ: «Податки в житті людини та суспільства»

В рамках заняття учням в цікавій формі було представлено кілька презентацій на різні теми щодо розвитку оподаткування, його значення та важливості.

В презентаціях «Коротко про всесвітню історію оподаткування» та «Історія оподаткування в Україні» учасники школи дізналися про виникнення та особливості сплати податків у Древньому Єгипті, Греції та Римі, європейських країнах в епохи Середньовіччя та Нового часу. Також коротко було розглянуто історію розвитку системи оподаткування в США з часів прийняття Конституції й до сьогоднішнього часу.

Особлива увага була приділена етапам розвитку оподаткування в Україні з часів Київської Русі й до нашого часу. Це дозволило провести з учнями діалог на тему «Як вони бачать сучасну систему оподаткування в Україні та що потрібно для її поліпшення?»

1 oa12 oa2

Платити податки повинне основне

населення - "неблагородні", тобто селяни,

ремісники, торговці, жителі колоній

Середні віки (V-XVI вв. н.е.)

Історія оподаткування в Україні

3 oa3

4 oa4

Особливий інтерес у учасників зимової школи визвали презентації на теми:

"Цікаві факти про податки зі світової історії"

5 oa5

"Набезглуздіші податки в світовій історії"

6 oa6

«Найбезглуздіші податки у сучасному світі»

7 oa7

Також учасники зимової школи прийняли участь у вікторині, розв’язанні кросвордів і цікавих ситуаційних завдань на тему оподаткування. Зимові школи для учнів старших класів стали традиційними на кафедрі "Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту".

Вони проводяться щосуботи, участь безкоштовна, додаткову інформацію можна отримати за телефоном 707-31-71.

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018