109 червня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося засідання «Академії управлінської майстерності» лідерів учнівського самоврядування Харківської обласної ради старшокласників.

В заході взяли участь 37 учнів 10-11 класів Харківської області. Головна мета засідання – розвиток ініціативи та самостійності учнівської молоді, формування соціально-громадянського досвіду, знайомство із науково-методичною та лабораторною базою Університету.

На початку зустрічі директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О. провела презентацією можливостей розвитку, навчання для учнівської молоді, а також розповіла про напрями і спеціальності Університету.

Під час зустрічі свої слова вдячності висловила заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості», координатор Харківської обласної ради старшокласників Підберезкіна Тетяна Євгенівна, сказавши: «Я рада, що вже п’ятий рік поспіль ХНУМГ імені О.М.Бекетова доброзичливо відчиняє свої двері для Ради старшокласників, лідерів учнівського самоврядування, бо саме тут й повинна зустрічатися молодь, майбутня еліта нашої держави».

Також з презентацією про виконану роботу Ради за 2016-2017 навчальний рік виступив Орел Владислав, голова Харківської обласної ради старшокласників. Він розповів про всі зустрічі та конференції, на яких були присутні члени Ради старшокласників, а також про проекти, що вже були реалізовані та мали велику значущість для суспільства.

В рамках екскурсійної програми учнівська молодь і викладачі за підтримки факультету електропостачання і освітлення міст відвідали лабораторію світлового дизайну, яку презентувала інженер кафедри світлотехніки та джерел світла Колесник Анастасія.

За підтримки факультету інженерних мереж та екології міст гості ознайомилися з діяльністю лабораторії «Нафти і газу», де провідний інженер кафедри експлуатації газових і теплових систем Мордовенко М.І. розкрив актуальні для Харківського регіону питання видобутку і транспортування газу.

Важливою була зустріч учнів із фахівцями Buildit Ukraine на базі BIM-лабораторії. Фахівці розповіли учням про завдання Buildit Ukraine – незалежне функціональне співтовариство, яке створено на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Гості дізналися про досвід реалізації проектів та перспективи розвитку проектної діяльності Buildit Ukraine, а також про можливості дистанційного навчання не тільки для студентів, але і для учнівської молоді.

Учнівська молодь познайомилася з діяльністю Наукової бібліотеки Університету, де їх гостинно зустріла професійна команда на чолі з директором Євсюковою Н.О. Після екскурсії гості мали можливість вільного спілкування зі студентами та викладачами Університету за чаюванням, що відбулося в Читальній залі №1.

Під час проведення тренінгу лідери учнівського самоврядування дізналися про реалізацію проекту Соціальних інвестицій було підписано договір про співпрацю за проектом «Вода у долонях» між Асоціацією органів місцевого самоврядування, Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Представництвом «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.». Та дізналися про основні екологічні заходи, щодо охорони питної види та навколишнього середовища.

На завершення зустрічі учасники взяли участь у тренінгу «Лідерство і команда», який провела доцент кафедри менеджменту і адміністрування, практичний психолог Мельман В.О.

Лідери учнівського самоврядування виразили вдячність ректорові Університету професору Бабаєву В.М., деканам, викладачам та команді фахівців Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова за гостинний прийом та отриманні знання. Багато з учнів висловили намір і бажання навчатися в Університеті.

Запрошуємо талановиту молодь долучитися до студентської родини ХНУМГ імені О.М. Бекетова та чекаємо у школах розвитку і на підготовчих курсах в 2017/2018 навчальному році!

Магистратура2017

Стань будівельником