12-го червня 2017 року відбулася передача в дар ХНУМГ ім. О. М. Бекетова літератури від Українського державного науково-дослідного конструкторсько-технологічного інституту водопостачання водовідведення та екології ДНДІ «УкрВОДГЕО».

Завдяки даній акції фонд Наукової бібліотеки університету істотно поповнився виданнями, необхідними для забезпечення навчального процесу та науково-дослідницької роботи науковців та студентів. На особливу увагу заслуговують цінні та рідкісні видання, серед яких є книги, датовані 1913 - 1950-ми роками.

Співробітниками НБ була проведена велика підготовча робота: ретельний відбір літератури, зв’язування книг у пачки, переміщення книг із третього поверху до першого, завантаження та розвантаження машини. Зважаючи на складні умови роботи, бібліотекарям доводилося працювати у респіраторах та спеціальних рукавичках.

Колектив Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова висловлює щиру подяку ДНДІ «УкрВОДГЕО»за подаровану літературу. Крім того, бібліотекарі щиро вдячні всім, хто надав необхідну допомогу:

- адміністрації університету: першому проректору Стаднику Г. В., проректору з АГР Росохі В. Є., декану факультету ЕОМ Поліщук В. М., декану факультету ІМЕМ Ткачову В. О.;

- за виділення машини для перевезення літератури Кас’яненку В. О, водію Зрякіну К. Ю.

- студентам, які приймали участь у погрузочно-розгрузочних роботах: Бабічеву Антону, Бутенку Вадиму, Горіздрі Івану, Жевакіну Віктору, Карпенку Олександру, Копилову Дмитру, Мацегору Андрію, Олійниченку Богдану, Орлінскасу Владиславу, Усу Павлу, Ушканю Віталію, Ушканю Владиславу, Янченку Дмитру.

У Науковій бібліотеці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова постійно діє проект «Подаруй бібліотеці сучасну книгу». Завдяки проекту фонд бібліотеки поповнився художньою, навчальною та науковою літературою, яка була передана в дар викладачами, співробітниками та студентами університету. Висловлюємо щиру подяку всім дарувальникам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Магистратура2017

Стань будівельником