image001На базі Житомирського національного агроекологічного університету (м. Житомир), факультету лісового господарства пройшла олімпіада з лісового та садово-паркового господарства. Де свої професійні навики демонстрували 10 команд провідних навчальних вишів України.

Серед 30 учасників олімпіади вперше біли представлені студенти 1 та 2 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Чернишев А.С., Бездітко А.С., Буркова Р.С.

Змагання проводились в три тури. І тур: практичний – учасникам було запропоновано 25 зразків ( пагони в безлистому стані (5 екз.), пагони в облистяному стані (5 екз.), пагони голонасінних порід (5 екз.), рослини-індикатори (5 екз.), зрізи стовбурів дерев (5 екз.).

ІІ тур: теоретичний – тестування з лісівничих дисциплін, таких як «Лісознавство», «Лісова таксація», «Озеленення населених місць», «Лісові культури» і «Дендрологія».

ІІ тур: професійні змагання у лісових насадженнях, передбачає проведення у лісі окомірної таксації окремого ростучого дерева і двох насаджень.

Не дивлячись на те що за напрямом лісове та садово-паркове господарство наш вуз навчає студентів тільки другий рік, наші представники показали високі практичні, теоретичні навики та зайняли призові місця.

Вітаємо наших учасників, бажаємо подальших успіхів і досягнення поставлених цілей!!!

MOiN Ukrayni gerb Ed