25 травня 2017 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова відвідали Олена Прусіновська та Ева Романовська з презентацією програми Study Tours to Poland - навчальні візити до Польщі студентів, молодих спеціалістів та професіоналів з країн Східної Європи.

Програма дає можливість ознайомитись із польськими університетськими середовищами, громадськими організаціями, зустрітися з лідерами суспільного життя, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та в культурних заходах. Участь можуть взяти всі бажаючі студенти віком від 18 до 21 року.

Як показує статистика, щороку 1-3 студенти нашого Університеті проходять конкурсний відбір та стають учасниками візитів. Також, хочеться відмітити, що для наших студентів програма стає поштовхом для участі в наступних проектах, а також надихає на нові ідеї та звершення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що найближчим часом відкриється набір на осінні візити за програмою STUDY TOURS TO POLAND!

Будьте активними та не втратьте свій шанс БЕЗКОШТОВНО 12 днів провести у Польщі!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018