25 травня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулося святкування ДНЯ ЄВРОПИ ТА ДНЯ ВИШИВАНКИ.

DSC 2244

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, розуміючи роль міжнародного співробітництва та важливість входження до загальноєвропейського і світового простору вищої освіти, значну увагу приділяє розвитку міжнародних зв’язків і підтримує їх з багатьма ВНЗ та організаціями ЄС. Щороку наші студента, аспіранти та викладачі відвідують країни ЄС, проходять практики,стажування, виступають з доповідями на конференціях.
Щоб ближче познайомитися з історією та культурою країн-партнерів 25 травня в Університеті відбулися урочистості з нагоди святкування дня Європи та дня вишиванки.

CSC 2604DSC 2312DSC 2344 

Захід розпочали з вікторина на знання ЄС для усіх присутніх. В Червоному холі університету панував по-справжньому піднесений настрій, а студенти, слухачі курсу польська мова, гості заходу залюбки долучилися до вікторини. 
Продовжив захід дефіле в українських національних костюмах та національних костюмах іноземних країн, громадянами яких є студенти Університету.
Відкрили захід ректор Університету – Володимира Миколаєвича Бабаєва та Генеральный консул Республіки Польща у Харкові, почесний доктор Університету пан Януш Яблонський.

DSC 2358DSC 2364DSC 2773 

Після привітального слова Генеральний консул Республіки Польща у Харкові – пан Януш Яблонський долучився до церемонії нагородження сертифікатами кращих студентів курсу «Польська мова» та нагородження цінними подарунками переможців вікторина на знання ЄС.
Продовжили святкування Дня Европи у бібліотеці українсько-польського культурно-освітнього центру, де директорка Центру, професор кафедри історії та культурології – Любов Миколаївна Жванко презентувала новий проект за підтримки Генерального консульству Республіки Польща у Харкові та запросила до співпраці в новому навчальному році всіх бажаючих, у тому числі присутніх на заході директорів українсько-польських центрів чотирьох інших ВНЗ Харкова.
Всі присутні перегляну серію відеороликів про ЄС та Польщу, як одну з країн ЄС.

Дякуємо усім, хто долучився до святкування!!! Запрошуємо до перегляду кінофільмів польською з початком наступного навчального року!