ГлавноеВ період з 11 по 19 травня 2017 р. відбулися презентації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у профорієнтаційних заходах Харківського обласного центру зайнятості, що спрямовані на подолання труднощів у виборі майбутньої професії та безробіття серед молоді та ВПО.

фото 1Основна мета даних заходів – познайомити молодь з діяльністю технікумів і вищих навчальних закладів міста Харкова, допомогти їм у виборі напрямів та спеціальностей і майбутньої професій. Провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Центру доуніверситетської освіти і кар'єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова Ярош Олена Сергіївна розповіла учнівській молоді про напрями, спеціальності та можливості розвитку в Університеті у заходах у м. Вовчанськ, смт. Дворічна, смт. Великий Бурлук, смт. Нова Водолага, смт. Золочів, смт. Борова та у м. Чугуїв.

фото 2фото 3

фото 4фото 5

У профорієнтаційних заходах в Харківській області взяли участь понад 2000 учнів 8-11 класів, під час яких вони дізналися про можливості, які відкриває для них Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, а саме:

- проведення досліджень та навчання в найсучасніших лабораторіях, аналогів яким немає в Україні;

- підготовчі курси, де здійснюється підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання;

- курси з поглибленим вивченням англійської та польської мови;

- участь у школах розвитку для абітурієнтів за різними напрямками;

- заочне (дистанційне) навчання;

- участь у міжнародних проектах і програмах;

- проходження практик в Україні та за кордоном з можливістю подальшого працевлаштування;

- підтримка підприємницьких ініціатив молоді на базі «Бізнес-інкубатора»;

- психологічні тренінги та консультації;

- сучасний спорткомплекс і різноманітні спортивні секції, постійна участь команд університету у міських та обласних змаганнях;

- творча самореалізація в студентському клубі університету.

фото 6фото 7

Також абітурієнти мали можливість поспілкуватись з представником Університету і отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо особливостей навчання. Це були цікаві зустрічі, сповнені приємних вражень та нових знайомств.

Ми запрошуємо учнівську молодь приєднатися до дружньої студентської родини нашого славетного, унікального, найсучаснішого Університету!

MOiN Ukrayni gerb Ed