Кафедра економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку вітає магістрантку по спеціальності економіка та організація бізнесу кафедри Гребенець Катерину та її наукового керівника к.е.н., доц.. Бібік Н.В. з перемогою в Стипендіальній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Катерина стала однією із 100 переможців по всій Україні із 789 учасників які брали участь у конкурсі та єдиною в Університеті.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Вітаємо Катерину та її керівника та бажаємо нових успіхів та перемог.

Колектив кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку

Банер виборів

Баннер Довідника 2018