1Харків: історія, яку замовчували. Так називається авторська екскурсія, розроблена та презентована для школярів із міста Дніпра старшим викладачем кафедри Туризму і готельного господарства Угодніковою О.І. та проведена спільно із лаборантом кафедри Гардаушенко Н.А.

Цікавий піший маршрут від перших археологічних пам’яток, знайдених на території сучасного міста, забутої половецької столиці, укріплення козацьких часів, до бекетівської архітектури, історії міста у роки Другої світової війни, яку тривалий час приховували, та сучасного Харкова – цікавого, яскравого, та комфортного.

Екскурсійна група відвідала «Будинок вчених», який належав Олексію Миколайовичу Бекетову та дізналася про особливий архітектурний стиль зодчого, який подарував архітектурне обличчя нашому місту. Становлення Харкова як сучасного мегаполісу було б неможливе без розвитку системи житлово-комунального господарства, який невід’ємно пов'язаний із Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Закінчилася екскурсія у одному із найяскравіших місць – парку імені Горького. Екскурсанти оцінили на «відмінно» проведення авторської екскурсії та залишили у серці спогади про гостинне місто Харків.

MOiN Ukrayni gerb Ed