главная04 травня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося засідання Ліги старшокласників Харківського району та координаторів учнівського самоврядування. В заходах за темою «Роль молодих лідерів у будівництві України, як Європейської держави, розвитку сільських територій шляхом реалізації проекту «Правильний вибір професії – щасливе майбутнє» взяли участь 35 учнів 10-11 класів та 35 викладачів та координаторів Харківського району.

фото 1Головна мета засідання – розвиток ініціативи та самостійності учнівської молоді, формування соціально-громадянського досвіду, знайомство із науково-методичною та лабораторною базою Університету.

Гості познайомилися з діяльністю Наукової бібліотеки Університету, де їх гостинно зустріла професійна команда на чолі з директором Євсюковою Н.О. Урочисте відкриття заходу з привітанням учасників відбулося в Читальній залі №1.

На початку зустрічі директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Мельман В.О. провела презентацією можливостей розвитку, навчання для учнівської молоді, а також розповіла про напрями і спеціальності Університету.

В рамках екскурсійної програми учнівська молодь і викладачі за підтримки факультету електропостачання і освітлення міст відвідали лабораторію світлового дизайну, яку презентувала інженер кафедри світлотехніки та джерел світла Колесник Анастасія.

фото 2фото 4

фото 5фото 3

фото 6фото 8

За підтримки факультету інженерних мереж та екології міст гості ознайомилися з діяльністю лабораторії «Нафти і газу», де провідний інженер кафедри експлуатації газових і теплових систем Мордовенко М.І. розкрив актуальні для Харківського регіону питання видобутку і транспортування газу.

Важливою була зустріч учнів із фахівцями Buildit Ukraine на базі BIM-лабораторії. Євгенія Тен розповіла учням про завдання Buildit Ukraine – незалежне функціональне співтовариство, яке створено на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Гості дізналися про досвід реалізації проектів та перспективи розвитку проектної діяльності Buildit Ukraine, а також про можливості дистанційного навчання не тільки для студентів, але і для учнівської молоді.

За підтримки будівельного факультету учні та викладачі відвідали Музей історії геодезії на базі кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем. Екскурсію музеєм провели, к.т.н., доцент Євдокімов А.А., та асистент кафедри, к.т.н. Нестеренко С.Г.

Після екскурсії гості мали можливість вільного спілкування зі студентами та викладачами Університету за чаюванням.

фото 10фото 9

На завершення зустрічі учасники взяли участь у тренінгах від провідних викладачів Університету. Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, практичний психолог Мельман В.О. провела тренінг для лідерів шкільних організацій учнівського самоврядування: «Роль молодих лідерів у будівництві України, як Європейської держави, та розвитку сільських територій».

фото 7Завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій к.т.н., доцент Євдокімов А.А. разом із командою кафедри провели практичний семінар для координаторів учнівського самоврядування: «WEB-дизайн. Створення сайту-візитівки».

Гості дуже вдячні ректорові Університету професору Бабаєву В.М., деканам, викладачам та команді фахівців Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова за гостинний прийом та отриманні знання. Багато з учнів висловили намір і бажання навчатися в Університеті.

До нових зустрічей, друзі!

MOiN Ukrayni gerb Ed