4У ці травневі дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72- роки тому здобував перемогу у Другій світовій війні.

Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя зумів врятувати світ від нацизму.

4 травня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулися урочистості з нагоди Великої Перемоги.

У цьому році нашому навчальному закладу виповнюється 95- років від дня заснування. До цього ювілею за ініціативи ректора Володимира Миколайовича Бабаєва, при підтримці профспілкової організації було виготовлено ювілейний знак «95 років Харківському національному університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова», який був вручений ветеранам університету.

На ректорський прийом з нагоди свята були запрошені члени ветеранської організації університету до якої входять учасники та ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій та ветерани військової служби.

Від усього зібрання були покладені квіти до пам’ятного знаку студентам, співробітникам,  викладачам, які загинули під час Другої світової війни та до меморіальної дошки генерал-майору Михайлу Георгійовичу Снєгову.

6В наш час коли в різних куточках планети постійно розгораються й тривають війни, зіткнення й теракти, коли на сході нашої держави іде війна, питання миру набуває особливої актуальності. У нашому університеті був проведений конкурс творчих робіт «Образ Миру». В його рамках креативна студентська молодь мала можливість зобразити через витвір мистецтва власне бачення світу без війни. Переможців конкурсу нагороджено Почесними Грамотами.

Зворушливим був виступ наших студентів, учасників вокальної студії "Atrium" (керівник Кондратьєва А.Є.) Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ артистів Харківської обласної філармонії.

Хочеться побажати всім миру, добра, злагода.

Хай доля буде світла і ласкава,

Хай щастя буде справжнім і рясним.

Земля , щоб гарні квіти дарувала,

А небо було мирним і ясним!

MOiN Ukrayni gerb Ed