Цибульняк О С14 квітня 2017 р. в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» відбувся перший етап IV Всеукраїнської олімпіади з менеджменту серед молоді.

Перший етап проведено в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. В ньому взяли участь понад 70 учасників з 16 університетів у шести індивідуальних номінаціях: «Практики та методи менеджменту», «Система менеджменту якості», «Система екологічного менеджменту», «Система енергетичного менеджменту», «Система управління безпечністю харчової продукції», «Система менеджменту здоров'я та професійної безпеки».

За результатами Олімпіади студентка Цибульняк Олександра Сергіївна отримала диплом 2 ступеня в номінації «Практики і методи менеджменту» та рекомендована до участі в IV Міжнародній олімпіаді з менеджменту серед молоді.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018