В рамках тижня сталого розвитку наукова бібліотека Університету проводить промоцію цілей сталого розвитку та інформує студентів про 17 цілей сталого розвитку.

Також, кожний бажаючий може ознайомитись в бібліотеці з посібниками, виданими в рамках співпраці з Освітнєю мережею сприяння сталому місцевому розвитку, включаючи останні надходження – Монографію «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ЗА УЧАСТІ ГРОМАДИ. ТОМ 4:Регіональні аспекти та сталий розвиток міст», де представлені в тому числі наукові матеріали викладачів Університету та Практичні рекомендації - Методичний посібник «ЕНЕРГОАУДИТ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ В ПРОЕКТАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ». Останній розроблений у співавторстві з викладачем університету - к.е.н., доц.. кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н.В.

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії