125 квітня стартував міжнародний спільний проект «ЗУСТРІЧ АРХІТЕКТУРНИХ НАПРЯМІВ», в якому беруть участь викладачі і студенти архітектурних факультетів: Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Технічного університету Нюрнбергу ім. Георга Сімона Ома та Харківського національного університету будівництва і архітектури.

Організаційний комітет проекту очолили:

Професор, доктор архітектури, завідувач кафедри Містобудування, ХНУМГ імені О.М. Бекетова - І. Древаль;

Професор, доктор архітектури, ХНУБА - М. Блінова;

Професор Технічного університету Нюрнбергу ім. Георга Сімона Ома - Ф. Фішер.

4Студенти і викладачі зустрілися в приміщенні Міської ради з архітектурною громадськістю Харкова. Головний архітектор Харкова, доктор архітектури, професор С. Чечельницький розповів про архітектурну і містобудівну діяльність у місті, перспективи його розвитку та проблеми. Архітектори Харкова представили присутнім свої нові реалізовані і перспективні проекти: благоустрою Парку імені М.Горького, реконструкції зоопарку та інші.

Перший день проекту був присвячений знайомству німецьких гостей з містом, його старовинними вуличками та видатними пам’ятниками конструктивізму. Студенти і викладачі побували на майдані імені Небесної сотні, ознайомилися с ділянкою проектування воркшопу.

23

Учасники спільного проекту   зустрілися з координатором Харківського Євромайдану Ігорем Россохою, який розповів їм перебіг подій Революції Гідності у місті Харкові. Зараз Ігор Россоха – член жюрі, соорганізатор конкурсу на пам’ятник Небесній сотні в Харкові.  

89

5

25 ‑ 27 квітня в аудиторіях ХНУМГ імені О.М. Бекетова, на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва відбувається міжнародний воркшоп з реконструкції майдану Небесної сотні, йде плідне обговорення концепцій   пам’ятника та формування публічного простору на майдані.

67

1011

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 203 гостей та користувачі відсутні