125 квітня стартував міжнародний спільний проект «ЗУСТРІЧ АРХІТЕКТУРНИХ НАПРЯМІВ», в якому беруть участь викладачі і студенти архітектурних факультетів: Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Технічного університету Нюрнбергу ім. Георга Сімона Ома та Харківського національного університету будівництва і архітектури.

Організаційний комітет проекту очолили:

Професор, доктор архітектури, завідувач кафедри Містобудування, ХНУМГ імені О.М. Бекетова - І. Древаль;

Професор, доктор архітектури, ХНУБА - М. Блінова;

Професор Технічного університету Нюрнбергу ім. Георга Сімона Ома - Ф. Фішер.

4Студенти і викладачі зустрілися в приміщенні Міської ради з архітектурною громадськістю Харкова. Головний архітектор Харкова, доктор архітектури, професор С. Чечельницький розповів про архітектурну і містобудівну діяльність у місті, перспективи його розвитку та проблеми. Архітектори Харкова представили присутнім свої нові реалізовані і перспективні проекти: благоустрою Парку імені М.Горького, реконструкції зоопарку та інші.

Перший день проекту був присвячений знайомству німецьких гостей з містом, його старовинними вуличками та видатними пам’ятниками конструктивізму. Студенти і викладачі побували на майдані імені Небесної сотні, ознайомилися с ділянкою проектування воркшопу.

Учасники спільного проекту   зустрілися з координатором Харківського Євромайдану Ігорем Россохою, який розповів їм перебіг подій Революції Гідності у місті Харкові. Зараз Ігор Россоха – член жюрі, соорганізатор конкурсу на пам’ятник Небесній сотні в Харкові.

25 ‑ 27 квітня в аудиторіях ХНУМГ імені О.М. Бекетова, на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва відбувається міжнародний воркшоп з реконструкції майдану Небесної сотні, йде плідне обговорення концепцій   пам’ятника та формування публічного простору на майдані.

MOiN Ukrayni gerb Ed