224 - 25 квітня у ході робочої поїздки проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку університету Євгеній Володимирович Грицьков від імені Університету уклав низку договорів та взяв участь у декількох зустрічах:

1. Підписано договір про співпрацю з Університетом Хасана 1-го, м. Сеттат (Директор – Ахмед Ніжмедін). Предметом договору є налагодження зв’язків між університетами у багатьох сферах: наука, наукові дослідження, обмін студентами та педагогічними кадрами, обмін досвідом і літературою та ін.
  2. Підписано договір про співпрацю з Мароккансько-Африканською асоціацією навчання та освіти (директор – Хусін Есраїді). Предметом договору є налагодження зв’язків між університетом та асоціацією у багатьох сферах: наука, наукові дослідження, обмін студентами та педагогічними кадрами, обмін досвідом і літературою та ін. Крім цього, було підписано договір між компанією "Меркурі модерн бізнес", яка є офіційним партнером ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, та Мароккансько-Африканською асоціацією навчання та освіти щодо організації набору студентів з Королівства Марокко. Такий договір є надзвичайно важливим для університету, адже він допоможе виконати одну із задач Концепції по роботі зі студентами – іноземними громадянами – забезпечити приріст контингенту іноземних студентів, що навчатимуться в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.
  3. Проведена зустріч з представниками Регіональної академії освіти та професійної підготовки області Бені-Мелал – Кнейфра. Директор академії Абделмоунмен Таліб висловив зацікавленість у співпраці з Харківськими вишами з питань педагогіки, адже Академія опікується школами та дошкільними установами в регіоні. Крім цього буде сформована інформація про Університет для розміщення на інформаційних ресурсах Академії, тобто кожен випускник шкіл регіону зможе отримати вичерпну інформацію про наш університет та, за бажанням, вступити до нас на навчання.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ