Ol OP311-14 квітня 2017 року пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки фахівців «Транспортні технології» зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті» у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

За перемогу змагались 49 студентів з 14 вузів України. Олімпіада проходила у 3 тури:
1) Вирішення задач;

2) Конкурс інноваційних проектів «Транспорт майбутнього»;

3) Комп’ютерне тестування.

Ol OP2Ol OP1

Ol OP4Ol OP5

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляла Томах Анастасія Олександрівна – студентка 5 курсу групи М ОП 2016-1, факультету Транспортних систем і технологій, яка отримала диплом ІІ ступеню за високий рівень знань в індивідуальному заліку, а також завдяки високому рівню професіоналізму та проявленій креативності посіла І місце в конкурсі інноваційних проектів «Транспорт майбутнього» в складі команди «Колеса», запропонувавши чітко обґрунтовану та унікальну ідею для вирішення екологічних проблем України.

Ol OP7Ol OP8

Ol OP6