image00125 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету  міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад» за ініціативи та підтримки Асоціації Міст України.

Мета заходу – зустріч представників органів місцевого самоврядування зі студентами старших курсів та випускниками, презентація можливостей працевлаштування та кар’єрного зростання, а також обговорення напрямів співпраці ОТГ Харківської області з ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

image003На «Національному ярмарку вакансій для ОТГ» було розглянуто та обговорено низку ключових питань: працевлаштування молоді; підготовки персоналу до виконання та розвиток професійних компетенцій; впровадження реформи децентралізації із залученням сучасних управлінських кадрів, з метою надання комплексу публічних послуг територіальним громадам.

З привітальним словом та побажаннями плідної співпраці виступив ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова професор Бабаєв В.М., який підкреслив важливість співпраці ОТГ та провідних фахівців університету з метою розвитку Харківського регіону, а також можливості професійного розвитку студентів в органах місцевого самоврядування.

image005Виконавчий директор РВ АМУ в Харківській області Мірошник В.Д. розповів про роль Асоціації міст України в процесі децентралізаційної та методичної допомоги у формуванні спроможних ОТГ, що зможуть ефективно та якісно надавати комплекс публічних послуг. Дядченко Т.П., секретар Мерефянської ОТГ виступила з доповіддю щодо формування штатного розпису в новоствореній ОТГ, а також розповіла про виклики та можливості їх розвитку та запропонувала студентам наявні вакансії.

Завідувач кафедри менеджменту і адміністрування, д.е.н., професор Новікова М.М. виступила з доповіддю «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами». Новікова М.Н. підкреслила, що ХНУМГ імені О.М. Бекетова – єдиний ВНЗ України, що отримав ліцензію на підготовку професійних керівників ОТГ. Наприкінці доповіді представники Черкасько-Лозової ОТГ висловили слова вдячності професору Новіковій М.М. та фахівцям Університету, які здійснюють навчання представників ОТГ.

image007image009

Завідувач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем, д.е.н., професор Мамонов К.А. виступив з доповіддю «Потенційні напрямки співпраці ХНУМГ імені О. М. Бекетова та ОТГ».

Завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, директор Центру регіонального розвитку, д.е.н., професор Димченко О.В. презентувала Стратегії соціально-економічного розвитку Старосалтівської та Чкаловської ОТГ, розповіла про залучення експертів Центру регіонального розвитку до розробок інвестиційних проектів для територіальних громад та можливі шляхи співпраці із Університетом.

image011image013

image015У завершення студенти отримали відповіді представників ОТГ щодо розвитку територій та наявність актуальних вакансій.

На завершення «Національного ярмарку вакансій для ОТГ» і ХНУМГ імені О.М. Бекетова із заключним словом виступив Мірошник В.Д. побажавши всім успіхів і плідної співпраці.

VstupINFO

Баннер вступосвіта